• To wydarzenie minęło.

Przerwa w dostępie do internetu i telefonów kampus Plac Grunwaldzki oraz w dostępie do głównych usług sieciowych, sieci bezprzewodowej i w działaniu KD na terenie całej Uczelni. Wyłączenie zasilania w budynku A2.

23 lutego, 13:00 - 15:00

W nawiązaniu do ogłoszenia o konieczności wykonania badania przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku A2 informuję, że w dniu 23.02.2024 r. w godzinach 13:00 – 15:00 na terenie kampusu Plac Grunwaldzki wystąpią przerwy w dostępie do internetu oraz działaniu telefonów.
Ponadto na terenie całej Uczelni wystąpią przerwy w dostępie do usług sieciowych, w tym systemów informatycznych takich jak EOD, TETA, USOS czy ALEPH, oraz sieci bezprzewodowej.
Na terenie całej Uczelni mogą wystąpić problemy z systemem kontroli dostępu – zalecane jest uprzednie zabezpieczenie przejść.
Planowane przerwy w zasilaniu budynku A2 zostały określone jako 13:00 – 13:30. Jednakże, w związku z koniecznością wykonania dodatkowych pomiarów elektrycznych w pomieszczeniach serwerowni przerwy w działaniu usług sieciowych oraz dostępie do internetu mogą potrwać do godziny 15.

Użytkownikom aparatury naukowo-badawczej w budynku A2 przypominam o konieczności bezpiecznego wyłączenia i zabezpieczeniu użytkowanych przez nich urządzeń.

Za utrudnienia przepraszam

Dyrektor UCI